.

.

Попусти
2018 Нов Велосипед Светилка Нови Пристигнување Велосипед Факел MTB Патот Usb Наплаќа блиц Пред Светлина Опашка Светло Сет Taillight Задни светла

2018 Нов Велосипед Светилка Нови Пристигнување Велосипед Факел MTB Патот Usb Наплаќа блиц Пред Светлина Опашка Светло

DEN 1163.52

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
GTS
Бренд Име:
NITENUMEN
Број На Модел На:
GTS
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
Ce/rosh
LED:
XM-L2 LED
Материјал:
Алуминиум-легура
Осветлување Растојание:
околу 300 метри
Големина:
41mm*153mm
Нето тежина:
192g
Време На Извршување:
3-5Hours
моќ барање:
1 или 2*18650 3.7 V Батерија
Производи во категоријата