.

.

Попусти
10PCS Површината Монтирани Diamond LED-Таблата светилка 6W12W18W24W Креативни Геометриски Облик Светилка Спалната соба/ Кујна/Балкон Таванот Светлина

10PCS Површината Монтирани Diamond LED-Таблата светилка 6W12W18W24W Креативни Геометриски Облик Светилка Спалната

DEN 12000.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6W, 12W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Моќ Толеранција:
2%
Напон:
85-265V
Гаранција:
2
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
ЧАСОТ-дијамант
Употреба:
празник
Бренд Име:
forpro
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Карактеристики:
led дијамант светлина
Прозрачна Флукс:
2400
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Зрак Агол(°):
120
Производи во категоријата