.

.

Попусти
ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба тигар декорација мали скулптури модел занает подарок home office декорација

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба тигар декорација мали скулптури модел занает подарок home office декорација

DEN 1872.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
13cm
Материјал:
Дрво
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Животните
Бренд Име:
Џија-gui луо
Производи во категоријата