.

.

Попусти
За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Внатрешни работи Центар за Климатизација на Пропустливи Штекер Ленти Табла Контрола на клима Трим

За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Внатрешни работи Центар за Климатизација на Пропустливи Штекер Ленти Табла Контрола на

DEN 371.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Kadore
Година:
2017-2018
Име На Модел:
125381
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.5m
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
ABS Мат/Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Автомобил Производител:
За Mazda CX5 CX-5 2017 2018
Производи во категоријата