.

.

Попусти
5PCS/ НОВ Објектив Линија Фокус Отворот Flex Кабел За Canon EF-S 55-250 mm 55-250mm f/4-5.6 Е II Електрична Четка Поправка Дел

5PCS/ НОВ Објектив Линија Фокус Отворот Flex Кабел За Canon EF-S 55-250 mm 55-250mm f/4-5.6 Е II Електрична Четка

DEN 407.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
За Canon EF-S 55-250
Производи во категоријата