.

.

Попусти
Тенок 19.5 V 4.62 НА 90W PA-3И лаптоп AC adaptpower er полнач за Dell Latitude E5520N E5530 E5540 E6400 E6400n E6410 ATG E6420

Тенок 19.5 V 4.62 НА 90W PA-3И лаптоп AC adaptpower er полнач за Dell Latitude E5520N E5530 E5540 E6400 E6400n E6410

DEN 623.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Излезна Струја:
4.62 На
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19.5 V
Број На Модел На:
E5420
Бренд Име:
Firstmax
Компатибилен Бренд:
за Dell
Приклучок Тип:
за сите
Производи во категоријата