.

.

Попусти
2 парчиња D60mm супер моќни neodymium магнетна база со 1/4inch нишка и обложени гума за Камера за Видео Led сигнал работи светилка

2 парчиња D60mm супер моќни neodymium магнетна база со 1/4inch нишка и обложени гума за Камера за Видео Led сигнал

DEN 643.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
МЕЈ-D600070L
Со Дупки:
Yes
Примена:
Индустриски Магнет
Композитни:
ретки земјата магнет
Тип:
Постојано
Бренд Име:
FGHGF
Обликот:
Кружни
Големина:
Дијаметар 60 mm, Дебелина 7.5 mm
Материјал:
Neodymium Магнет N50 + Црна Гума
Обложување:
Гума избегнување на било нула
Надворешен навој:
Дијаметар 1/4 инчи*1/2 инчи(L)
Вертикална Магнетна Сила:
25KG на база на 10 mm Челик
Видео магнетна база:
Камерата на монтирање на магнетот
Производи во категоријата