.

.

Попусти
НОВИ 5D DIY Дијамант Сликарство Полн Круг Вежба Дома Декор Крстот Бод Мозаик Дијамант Везови Seascape Надвор од Прозорецот

НОВИ 5D DIY Дијамант Сликарство Полн Круг Вежба Дома Декор Крстот Бод Мозаик Дијамант Везови Seascape Надвор од Прозорецот

DEN 180.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Square 20x25cm, Round 20x25cm, Square 30x40cm, Round 30x40cm, Square 40x50cm, Round 40x50cm, Square 50x60cm, Round 50x60cm, Square 60x75cm, Round 60x75cm, Square 80x100cm, Round 80x100cm
Бренд Име:
DUTEY
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
1-55
дијамант облик:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант тип:
3D , 5D
Квалитетот На Производот:
добро
Испорака на ветер:
брзо
Предности:
Платно Пакет:
Навивам , Избегне Набори
Други имиња:
Дијамант сликарство, Дијамант вез, Мозаик, Крстот бод, Сликарство
Производи во категоријата