.

.

Попусти
AC 12V/24V/48V 400w 300W 3 фаза постојан магнет генератор за 400w/300W правец на ветерна турбина генератор

AC 12V/24V/48V 400w 300W 3 фаза постојан магнет генератор за 400w/300W правец на ветерна турбина генератор

DEN 3216.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Wattage:
300W, 400W
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
постојан магнет генератор
Производи во категоријата