.

.

Попусти
Пинк 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Tulle Возбудува Кристали Првата Причест Фустани За Малку Девојки

Пинк 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби Бал Капа Ракави Tulle Возбудува Кристали Првата Причест Фустани За Малку

DEN 1392.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Бренд Име:
HVVLF
Деколте:
Висок
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристал,Возбудува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
tulle
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата