.

.

Попусти
NDUCJSI Зима и Топло Изложени Прст Белезници Плетени Топло Флип Половина Прст Ракавици Мажи Жени Волна Работа Дебел Машки Fingerless Ракавици

NDUCJSI Зима и Топло Изложени Прст Белезници Плетени Топло Флип Половина Прст Ракавици Мажи Жени Волна Работа Дебел

DEN 129.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
G144
Материјал:
Кашмир,Волна
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
NDUCJSI
Пол:
Унисекс
Пол:
Жени Мажи Плетени Ракавици & Белезници
Сезоната:
Зимски Есен Мажите Плетени Ракавици
Висок Квалитет на ракавици:
Висок Квалитет Машки Згусне Топло Волна Кашмир Солидна Ракавици
windproof ракавици:
Windproof Ракавици Белезници
Производи во категоријата