.

.

Попусти
S Модел Компатибилен со Лего B0330 235pcs Еден Декер Автобус Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и Девојчиња

S Модел Компатибилен со Лего B0330 235pcs Еден Декер Автобус Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За

DEN 298.56

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
без оригиналната кутија
Бренд Име:
SLUBAN
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
боја:
multicolor
is_customized:
Yes
Type1:
монтажа
Type2:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
2-4 Години
Возраст Range1:
5-7 Години
Возраст Range2:
8-11 Години
Возраст Range3:
12-15 Години
Производи во категоријата