.

.

Попусти
На Hashemite Кралството Јордан Националното Знаме 90*150cm 60*90cm 15*21cm 30*45см Автомобил Знаме За Национален Ден

На Hashemite Кралството Јордан Националното Знаме 90*150cm 60*90cm 15*21cm 30*45см Автомобил Знаме За Национален Ден

DEN 33.36

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
90x150cm, 60x90cm, 30x45cm, 15x21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YD0915
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој
Производи во категоријата