.

.

Попусти
Луксузна Пред Fanned Краток Корен 3D Русија за Јачина на Трепките Premade Фанови Индивидуални Eyelash Продолжување Направи од Страна на корејски Свила

Луксузна Пред Fanned Краток Корен 3D Русија за Јачина на Трепките Premade Фанови Индивидуални Eyelash Продолжување

DEN 240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Количина:
1 фах
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Големина:
3D
Лажни Трепки Terrier:
Други
Бренд Име:
големото око е тајна
Број На Модел На:
топлина спои
Лажни Трепки Стил:
Други
;ength:
8-15mm
Дебелина:
0.07/0.10
боја:
natrual црна
Навивам:
C/D
Количина:
1 лента(12 реда)
логото картичка:
Може да Обичај,добредојдовте да контактирате
трговија на големо цена:
добредојдовте да контактирате со нас
Продажба Точка:
кратко стебло
Производи во категоријата