.

.

Попусти
20Pins Тестирани За Samsung Галакси J5 2015 LCD Екран на Допир за J500F J500FN J500M J500H со Digitizer

20Pins Тестирани За Samsung Галакси J5 2015 LCD Екран на Допир за J500F J500FN J500M J500H со Digitizer

DEN 520.32

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Не прилагодливи црна, Не прилагодливи бела, Не прилагодливи злато
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
szhadwing
Број На Модел На:
за J5 2015
Резолуција На Екранот:
1280x720
Големина:
5.0 inch
Удобност:
за J5 2015
боја:
Црно Бело Злато
квалитет:
Тест еден по еден
Производи во категоријата