.

.

Попусти
Kyunovia Розова Ливчиња од Роза Свадба aisle тркач цвет девојка се фрли Свадба Партија Декорација Вештачки Цвеќиња Црвени Ливчиња KY128

Kyunovia Розова Ливчиња од Роза Свадба aisle тркач цвет девојка се фрли Свадба Партија Декорација Вештачки Цвеќиња

DEN 300.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Kyunovia
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
KY128
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Ливчиња
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Производи во категоријата