.

.

Попусти
За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Внатрешни работи, Автомобил Стил клима Копчето Switch Оркестарот Рамка Покривање на Вратите Налепница ABS Додатоци

За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Внатрешни работи, Автомобил Стил клима Копчето Switch Оркестарот Рамка Покривање на Вратите

DEN 399.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Мат/Карбонски Влакна
Бренд Име:
Kadore
Име На Модел:
125391
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Година:
2017-2018
Објектот Висина:
0.5m
Автомобил Производител:
За Mazda CX5 CX-5 2017 2018
Производи во категоријата