.

.

Попусти
Се повлече Кристал се Справи со Цинк Легура Антички Бакар Кабинет Фиока Рачки и Копчиња Stylemodern Градина Акрилик 110mm Дупка Проред

Се повлече Кристал се Справи со Цинк Легура Антички Бакар Кабинет Фиока Рачки и Копчиња Stylemodern Градина Акрилик

DEN 108.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
imango
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Европски
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
110 дупка проред
Име:
crystall рачка
Делокруг на примена:
На фиока кабинет шкафот врата
Производи во категоријата