.

.

Попусти
трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM

трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM

DEN 234.24

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Сребро.
Број На Модел На:
227-D20-10ММ
Обликот:
Бар
Со Дупки:
No
Композитни:
neodymium магнет
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Име на производ:
4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила Neodymium магнет
Површина Подготовка:
Никел позлата
Производи во категоријата