.

.

Попусти
Мотоцикл на Ретровизорите За Хонда CBR600RR CBR1000RR CBR250R CBR500R CBR300R Suzuki GSXR 750

Мотоцикл на Ретровизорите За Хонда CBR600RR CBR1000RR CBR250R CBR500R CBR300R Suzuki GSXR 750

DEN 862.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS школка, челик вратило и стакло огледало
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF110888
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Состојба:
Нови
боја:
како слики
Производи во категоријата