.

.

Попусти
6mm,Бела Циркон Круг Рамен beaded Синџир,Фацетирани Монета Јасно Кубни Циркон Кристал Златна Rosary Синџир,DIY CZ Earring Хривнија

6mm,Бела Циркон Круг Рамен beaded Синџир,Фацетирани Монета Јасно Кубни Циркон Кристал Златна Rosary Синџир,DIY CZ

DEN 1055.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Кубен Циркон Синџири
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Бренд Име:
lstjrzs
Објектот Висина:
0.5inch
Објектот Тежина:
200g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
KS016
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Цирконот
боја:
како Слика
Количина:
3-5meters
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
About 6mm
Производи во категоријата