.

.

Попусти
SDA100*40-Б Бесплатен превозот 100mm Понесе 40mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

SDA100*40-Б Бесплатен превозот 100mm Понесе 40mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна

DEN 4128.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA100X40-Б
Име на производ:
Компактен Цилиндар
Модел:
SDA100X40-Б
Акција Тип:
Двонасочни
Течност:
Воздух
моќност:
пневматски
создаден:
100mm
мозочен удар:
40mm
Макс притисок:
0.7 MPa
Материјал:
Алуминиум Легура
Производи во категоријата