.

.

Попусти
womage луксузен бренд мода се види црна боја дизајн рака спортски кварц аналогни мажите воена силикони жените види Relojes

womage луксузен бренд мода се види црна боја дизајн рака спортски кварц аналогни мажите воена силикони жените види

DEN 151.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
СПИ-WHSQWG679
Бендот Должина:
28cm
Dial Дијаметар:
47mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
WoMaGe
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
боја:
5 бои
Движење:
прецизни кварц движење
популарни модели :
новата црна боја дизајн
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Случаи Материјал:
Нерѓосувачки Челик
батеријата inculding:
пластични opp пакет
бендот материјал :
силиконски бенд
моден дизајн:
за жените и мажите
Висок квалитет:
популарната продажба
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Производи во категоријата