.

.

Попусти
100 Метри/Улога Портокалова Боја Восок Јаже Евтини Имитира Кожа Канапи Многу Бои се на Располагање 4 Улога /многу Бесплатен Превозот

100 Метри/Улога Портокалова Боја Восок Јаже Евтини Имитира Кожа Канапи Многу Бои се на Располагање 4 Улога /многу

DEN 450.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
120g
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Бренд Име:
Ainicin
Објектот Должина:
3600inch
Производ Карактеристики:
diy материјали
боја:
Црна / Зелена / Бела / Портокал
is_customized:
Yes
Производи во категоријата