.

.

Попусти
Трговија на големо 5Pairs/Многу HSP Надградба Делови 106015 06047 Универзална Вози Заеднички За 1/10 4WD RC Модел на Автомобил BAJA Off Road Кабриолет 94106

Трговија на големо 5Pairs/Многу HSP Надградба Делови 106015 06047 Универзална Вози Заеднички За 1/10 4WD RC Модел

DEN 468.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Број На Модел На:
106015 06047
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Вози Заеднички
Производи во категоријата