.

.

Попусти
Топла Продажба,За YZF1000 2004 2005 2006 YAMAHA YZF R1 04 05 06 YZFR1 YZF R1 Сите целосна бела Обтекател kit (шприц)

Топла Продажба,За YZF1000 2004 2005 2006 YAMAHA YZF R1 04 05 06 YZFR1 YZF R1 Сите целосна бела Обтекател kit (шприц)

DEN 10776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
YZF R1
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата