.

.

Попусти
Трговија на големо 5Pairs/Многу HSP Надградба Делови 106019 (06011) Стипса.Пред Долниот Суспензија Рака РК 1:10 Off Road Кабриолет 94106 боева глава

Трговија на големо 5Pairs/Многу HSP Надградба Делови 106019 (06011) Стипса.Пред Долниот Суспензија Рака РК 1:10 Off

DEN 708.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
106019
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Алуминиум легура
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стипса.Пред Долниот Суспензија Рака
Производи во категоријата