.

.

Попусти
Freeshipping 12XLot 7x12W Рамен Led Par Светлина RGBW 4IN1 Вистинска Моќ Тенок Led Par Светлина DMX 4/8 CH DJ Контролер 90W за КТВ Диско

Freeshipping 12XLot 7x12W Рамен Led Par Светлина RGBW 4IN1 Вистинска Моќ Тенок Led Par Светлина DMX 4/8 CH DJ Контролер

DEN 13824.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
TP-P07A
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Име на производ:
7x12W Рамен Led Par Светлина
Боја емитуваат:
RGBW боја мешање 4in1
Led количина:
7*12W led светилки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
AC110V-240V/ 50-60Hz
моќност:
90W
DMX режим:
4/8 канали
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста
сертификација:
CE
Производ гаранцијата време:
1 година
Производи во категоријата