.

.

Попусти
2018 Нови модели на машки луксузни watch Fashion Жените Кожа Види Што и јас сум Доцна во секој случај Писмо Часовници relogio feminino

2018 Нови модели на машки луксузни watch Fashion Жените Кожа Види Што и јас сум Доцна во секој случај Писмо Часовници

DEN 75.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Функција:
Заврши Календар
Број На Модел На:
relogio feminino
Бендот Должина:
23cm
Стил:
едноставна
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
TANGNADE
Случај Обликот:
Круг
Производи во категоријата