.

.

Попусти
Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови 166012 06044 Стипса Задните Исправена (L/R) РК Автомобил 1/10 4WD Делови Off Road Кабриолет BackWash 94166

Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови 166012 06044 Стипса Задните Исправена (L/R) РК Автомобил 1/10

DEN 732.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
166012 06044
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стипса Задните Исправена (L/R)
Производи во категоријата