.

.

Попусти
Бесплатен превозот цементирање камион&багер постелнина поставите деца момчиња цртан филм 3pcs/4pcs wrecker ватенка покрие&pillowcase без додатен

Бесплатен превозот цементирање камион&багер постелнина поставите деца момчиња цртан филм 3pcs/4pcs wrecker ватенка

DEN 2279.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Full, King, Queen
Број На Модел На:
целосната/кралицата/кралот
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Шема:
Извезена
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
2.3kg
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Twill
Ткаенина Густина:
133X72
Ткаенина Count:
60
Пополнување:
Памук
Техника:
applique везови
Употреба:
Дома
тема count:
Yes
Количина:
3pcs/4pcs
Тип:
Bedsheet
Возрасна Група:
се користат за заедничко
Производи во категоријата