.

.

Попусти
12000W 12KW Чиста синусен облик Автомобил Соларна Енергија Инвертер 12V/24V/48V DC Влез 220 V AC Висока Моќност Алатки Конвертор + USB

12000W 12KW Чиста синусен облик Автомобил Соларна Енергија Инвертер 12V/24V/48V DC Влез 220 V AC Висока Моќност Алатки

DEN 19680.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Hcool
Влезен Напон:
DC 12V
Фрекфенција:
50hz или 60hz
Излезниот Напон:
220v/110v
Номинална моќност:
12000W
боја:
сребрена
Тежина:
19kg
Влезен Напон:
12/24/48V
Излезниот Напон:
110V/220V
Бранови:
чиста синусен облик
сертификација:
CE,СП
Производи во категоријата