.

.

Попусти
дрвени се види winder со висок сјај пијано боја,автоматски се види winder ЦПУ автоматски полето на штрек синџир тресење табела

дрвени се види winder со висок сјај пијано боја,автоматски се види winder ЦПУ автоматски полето на штрек синџир тресење

DEN 16776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
16.3cm
Објектот Дијаметар:
26.2cm
Производ Карактеристики:
На пијано лак кој се пече дрвени
Број На Модел На:
2.2.1
Објектот Ширина:
22.8cm
Објектот Должина:
26.2cm
Објектот Тежина:
3000g
Материјал:
Дрво
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Производи во категоријата