.

.

Попусти
TUKE ОЕМ ФОЛКСВАГЕН Авто Паркинг Прекинувачи Паркинг Помош на Копчето на Копчето Одговара на ФОЛКСВАГЕН Jetta Golf MK6 6 1K0 927 123 Б 1TD 927 123

TUKE ОЕМ ФОЛКСВАГЕН Авто Паркинг Прекинувачи Паркинг Помош на Копчето на Копчето Одговара на ФОЛКСВАГЕН Jetta Golf

DEN 1464.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Година:
2010-2013
Фолксваген Модел:
jetta
Jetta-Година:
2012,2011,2013
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
TUKE
Објектот Должина:
5cm
Име На Модел:
1TD 927 123 1K0 927 123B
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Interrupteurs
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
за фолксваген голф , голф 6 оем , голф копчето , голф jetta
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ , ФОЛКСВАГЕН golf mk6 , голф оем,голф прекинувач, голф фолксваген
за автомобил:
фолксваген jetta 6 оем , фолксваген голф 6 прекинувач,jetta mk6 оем , jetta mk6 префрлате
ОЕМ Дел Број:
1K0 927 123 Б
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производи во категоријата