.

.

Попусти
Трговија на големо 4Pairs/Многу HSP 06038 106004 Шок Апсорбер 97mm Пурпурна Резервни Делови За 1/10 Off Road Кабриолет R/C Модел на Автомобил 94106 боева глава

Трговија на големо 4Pairs/Многу HSP 06038 106004 Шок Апсорбер 97mm Пурпурна Резервни Делови За 1/10 Off Road Кабриолет

DEN 381.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
06038 106004
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата