.

.

Попусти
Топла Продажба,За ЈАМАХА 2004 2005 2006 YZF-R1YZF R1 2004-2006 YZFR1 04 05 06 лакот ABS патот обтекател kit (шприц)

Топла Продажба,За ЈАМАХА 2004 2005 2006 YZF-R1YZF R1 2004-2006 YZFR1 04 05 06 лакот ABS патот обтекател kit (шприц)

DEN 10776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Име На Модел:
YZF R1
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Јамаха
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата