.

.

Попусти
Крошна за руски стил 3 седишта Замав Стол, Вода докажале замена крошна 215x120cm/84.65x47.24

Крошна за руски стил 3 седишта Замав Стол, Вода докажале замена крошна 215x120cm/84.65x47.24

DEN 960.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
бела остро
Тип:
Сенка Плови & Куќиште Мрежи
Плови Материјал:
Поли
Бренд Име:
sjtrade
Број На Модел На:
215x120cm
Плови По Завршувањето:
вода-докажале слој
Точка име :
Крошна за руски стил 3 седишта Замав Чаир
Крошна Боја:
Темно Зелена
Крошна работ:
Бела
Крошна Пакет:
еден пеќската по експрес торба
Крошна Големина:
215x120cm/84.65x47.24
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата