.

.

Попусти
Најновите 64mm Ducted Фан 5 Ножеви + 4500KV 320W Brushless Мотор Модел Авион Вентилатор+бесплатен превозот

Најновите 64mm Ducted Фан 5 Ножеви + 4500KV 320W Brushless Мотор Модел Авион Вентилатор+бесплатен превозот

DEN 452.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
UAN10025+UAN10026
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За:
walkera CB180
is_customized:
Yes
Производи во категоријата