.

.

Попусти
Топла Продажба,Евтини Тело за полнење за Yamaha YZF R1 YZF1000 04-06 YZF R1 2004-2006 YZF-1000 R1 Мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба,Евтини Тело за полнење за Yamaha YZF R1 YZF1000 04-06 YZF R1 2004-2006 YZF-1000 R1 Мотоцикл Обтекател

DEN 10776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
YZF R1
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата