.

.

Попусти
16cm Боинг 777 Fedex Логистика Авион Модел Fedex Експрес B777 Авиони Модел Легура дишните патишта Airbus Собирање на Дар за Сувенири

16cm Боинг 777 Fedex Логистика Авион Модел Fedex Експрес B777 Авиони Модел Легура дишните патишта Airbus Собирање

DEN 339.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Бренд Име:
Prenoy
CE:
Тип
Бар-кодот:
No
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Предупредување:
Fedex Боинг 777
Тип Број:
Боинг 777 Fedex Авион Модел
Број На Модел На:
Fedex Логистика авион
сертификација:
CE
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Авион
Производи во категоријата