.

.

Попусти
Трговија на големо 5Pair/Многу HSP 166045 06020 Крило Прилагодливи Планината Надградба на Делови За 1/10 R/C RC Модел на Автомобил Off Road Кабриолет 94166 Backwash

Трговија на големо 5Pair/Многу HSP 166045 06020 Крило Прилагодливи Планината Надградба на Делови За 1/10 R/C RC Модел

DEN 453.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
166045
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Крило Прилагодливи Планината
Производи во категоријата