.

.

Попусти
Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови 106044 06017 166044 Алуминиум Легура Крило Остане се вклопуваат 1/10 Nitro РК Кабриолет Автомобил боева глава 94166

Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови 106044 06017 166044 Алуминиум Легура Крило Остане се вклопуваат

DEN 780.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
106044 06017
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Алуминиум легура
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стипса Крило Престој
Производи во категоријата