.

.

Попусти
KFLK кошула Сребро cufflink за Женска дизајнер Бренд Бел Кристал мода Ткаенината линк Копчето Висок Квалитет луксузни Бесплатен Превозот

KFLK кошула Сребро cufflink за Женска дизајнер Бренд Бел Кристал мода Ткаенината линк Копчето Висок Квалитет луксузни

DEN 470.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Olny Cufflinks
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
kalamanzhilian
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Пакет:
Различни наредби имаат различни пакување, побарајте Детали за Производот
Метална боја:
Родиум позлатен за платина-како изгледа
квалитет:
Врвен квалитет
Состојба:
Нови
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
забелешка:
Сега KFLK бренд поканува земјите Агент
Големина:
14.5mm
Производи во категоријата