.

.

Попусти
DC12V 18W 36W 72W 100W Осветлување Трансформатори Високо Квалитетни LED Драјвер за LED Лента за Напојување.

DC12V 18W 36W 72W 100W Осветлување Трансформатори Високо Квалитетни LED Драјвер за LED Лента за Напојување.

DEN 100.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Wattage:
18W, 36W, 72W, 100W
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Влезен Напон:
AC100V-240V
Излезниот Напон:
DC12V
Материјал:
ПВЦ
Повратен Сигнал:
-
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
-
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
LED Драјвер 18W 36W 72W 100W
Влезниот Сигнал:
-
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Карактеристики:
Излез
Производи во категоријата