.

.

Попусти
Автоматско Замав Портата Поблиску и Оператор За Макс Портата Тежина 500 килограми ,Автоматски Замав Порта за Пристап на Системот за Контрола

Автоматско Замав Портата Поблиску и Оператор За Макс Портата Тежина 500 килограми ,Автоматски Замав Порта за Пристап

DEN 6600.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
SD350
Земја на потекло:
Кина
Макс еден лист тежина:
500 килограми
Макс еден лист ширина:
500cm
Функција:
Системот за безбедност на
Номинална моќност:
80 Wx2
is_customized:
Yes
Род работи брзина:
1.4 cm/втор
Макс Отворање на агол:
90 степени
боја:
Злато или Сива
DIY Материјали:
Електрични
Производи во категоријата