.

.

Попусти
Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови Крило Остане 166044 06017 106044 За РК 1/10 4WD Nitro РК Автомобил Off Road Кабриолет BackWash 94166

Трговија на големо 5Packs/Многу HSP Надградба Делови Крило Остане 166044 06017 106044 За РК 1/10 4WD Nitro РК Автомобил

DEN 780.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
166044
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стипса Крило Престој
Производи во категоријата