.

.

Попусти
KFLK Накит кошула Мода cufflinks за mens Кристал Ткаенината врски трговија на Големо со Висок Квалитет Пчела животински отрови Копчето Бесплатен Превозот

KFLK Накит кошула Мода cufflinks за mens Кристал Ткаенината врски трговија на Големо со Висок Квалитет Пчела животински

DEN 167.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
xiaomifengK344
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Големина:
21*17mm
Производи во категоријата