.

.

Попусти
4Cyl Искра plug Топлина Заштитник Ракав sleeving гориво A/C масло линија жици 1

4Cyl Искра plug Топлина Заштитник Ракав sleeving гориво A/C масло линија жици 1

DEN 360.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Големина:
1
Должина:
6''
Материјал:
Fiberglass
Temp:
1200℉
Примена:
Универзална вклопат за повеќето аглеста и директно чизми
Изградени:
Двојно обложени
Производи во категоријата