.

.

Попусти
12PCS/многу Бренд Боја Кафеава или Црна Веѓа Eyeliner Молив Темно Кафе Боја Шминка на Очите / Усна лагер Молив трговија на Големо

12PCS/многу Бренд Боја Кафеава или Црна Веѓа Eyeliner Молив Темно Кафе Боја Шминка на Очите / Усна лагер Молив трговија

DEN 213.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Сенката За Очи & Лагер Комбинација
Корист:
Лесно да се Носат,Водоотпорен / водоотпорен
НЕТО-WT.:
Види детали
Тежина:
20G
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
Заврши:
Прозрачна,Сончева,Природни
Бренд Име:
Вкус-девојка
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Молив
Број На Модел На:
lapis де olho M02
боја:
Црно-Темно кафеава боја
Производи во категоријата