.

.

Попусти
1PC Прирачник за виткање машина / виткање машина ZB-L600B (флип-тип) ,што се Применува дебелина 1.2 mm, 600mm Максимална ширина виткање

1PC Прирачник за виткање машина / виткање машина ZB-L600B (флип-тип) ,што се Применува дебелина 1.2 mm, 600mm Максимална

DEN 4080.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
суровини:
челик бар
Дополнителни Услуги:
Обработка
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Број На Модел На:
ZB-L600B
Материјал / Метал Обработени:
Нерѓосувачки Челик
Автоматизација:
упатство
моќност:
упатство
Број На Производ:
FC1431
Име:
прирачник за виткање машина
Модел:
ZB-L600B
Применливи дебелина:
1.2 mm
боја:
Портокал
Пакување големина:
72*18*18cm
Тежина:
22.5kg
Максимална ширина виткање:
600mm
Производи во категоријата